1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak przełyku u teściowej
Ola Olka

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14566

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-05-08, 09:24   Temat: Rak przełyku u teściowej
Wyderka napisał/a:
Czyli jest szansa że tego raka wyleczą jesli idą w tym kierunku?
Moim zdaniem to wszystko jest nadal leczenie paliatywne czyli nie prowadzi do wyleczenia. To gdzieś musi być napisane - jeżeli nie to pytaj lekarza. Przykro mi ale myślę że taka jest prawda.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak przełyku u teściowej
Ola Olka

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14566

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2019-05-07, 08:52   Temat: Rak przełyku u teściowej
Wyderka to są bardzo trudne decyzje. Jeżeli nie możecie mamie zabezpieczyć opieki w domu to hospicjum jest napewno dobrym wyjściem. Musisz jednak wiedzieć że tam będzie tylko opieka paliatywna czyli poprawiająca mamie komfort życia. Jest to jednak sensowne działanie tym bardziej że
Wyderka napisał/a:
Pielegniarka zapowiedziała że jesli bedzie sama j nikt nie odessa jej tych wydzielin to się udusi
Mamę możecie odwiedzać w hospicjum tak często jak chcecie i być przy niej tak długo jak chcecie.
Trzymaj się to ciężki czas dla was.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Rak przełyku u teściowej
Ola Olka

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 14566

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-04-12, 13:45   Temat: Rak przełyku u teściowej
Wyderka napisał/a:
Myśli że weźmie chemię i przejdzie.
Narazie trzeba poczekać co lekarze zalecą - zapewne bądzie to tylko chemia paliatywna.
Wyderka napisał/a:
A ja nie chcę by było tak że będę latać co chwila pampersy zmieniać bo mam malutkie dzieciaki a mąż cały czas w pracy a to jego matka.
Jeżeli teściowa będzie leczona tylko paliatywnie trzeba się zwrócić o pomoc hospicjum domowego a w przypadku trudnym do ogarnięcia (pieluchy itp) nawet postarać się o stacjonarne gdzie możecie ją odwiedzać kiedy i jak długo chcecie a będzie mieć zabezpieczoną opiekę.
Wyderka napisał/a:
Byliśmy u trzech już prywatnie i każą czekać na badania
I słusznie ponieważ bez wyników badań nikt nie dobierze chemii.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group